Productie-detail

Asterix en de Olympische Spelen

TV & Film VANAF 6 JR

  •
  •
  •
  •
  •
74 waarderingen

Prinses Irina verklaart dat ze zal trouwen met de winnaar van de Olympische Spelen. Asterix & Obelix doen er alles aan om te winnen voor het land Galliƫ.

113 min. : Film op DVD. 6.

Beschrijving inhoud

Asterix en de Olympische Spelen is een film met echte mensen, gemaakt naar een stripverhaal. In Griekenland worden de Olympische spelen georganiseerd en de winnaar mag met de mooie Prinses Irina trouwen. Brutus, de klunzige zoon van Ceasar wil niets liever dan met Irina trouwen en haalt alles uit de kast om te winnen. Hartstochtelix uit Gallië is dolverliefd op Irina en zij stiekem ook op hem omdat hij haar prachtige brieven schrijft. Hartstochtelix haalt zijn streekgenoten Asterix (klein en slim) en Obelix (groot en sterk) over om namens hem mee te doen aan de Spelen. Uiteindelijk wint Gallië en trouwt Hartstochtelix met Irina.

In de film wordt veel humor gebruikt: woordgrapjes (de namen van de karakters: Hartstochtelix, Kakafonix), klunzige grapjes (struikelende Brutus), ironische humor (“spieren, ach wat zijn spieren, dat is puur decoratie”) en sarcasme (Brutus noemt een kleine man steeds spottend “tuinkabouter”). Bovendien is de hele fim een beetje een satire op de Romeinse Tijd. Het thema verliefdheid is de rode draad in het verhaal.

Leeftijdsadvies

Kinderen vanaf 10 jaar zullen Asterix en de Olympische Spelen het beste begrijpen. Vanaf deze leeftijd zijn kinderen namelijk staat alle soorten humor te snappen. Kinderen vanaf 6 jaar zullen zeker geboeid zijn de film, vooral de vele klunzige grapjes zal hen aanspreken.

Trailer

Jullie mening

Meer van Asterix & Obelix

TV & Film 6+ JR

Asterix & Obelix bij de Britten 3D

Meer weten...

Ook leuk

App 6+ JR

Leer rekenen met Miniclub

Leer rekenen met Miniclub

Leer rekenen met Miniclub

Meer weten...

TV & Film 6+ JR

Sammy's Avonturen - De Geheime Doorgang

Meer weten...

App 6+ JR

Urby CityTour

Urby CityTour

Urby CityTour

Meer weten...

Kleurplaten!

Kleur hier je favoriete televisiekarakter.
Start met kleuren