88 min. 2011-04-05 00:00:00. DVD. AL. Deze film is verkrijgbaar op DVD..
In "Alvin en de Chipmunks 2" hebben de drie Chipmunks Alvin, Simon en Theodore hun muziekcarrière eventjes op een laag pitje gezet en gaan ze weer naar school. De Chipmunks zijn drie geanimeerde eekhoorns die in een echte wereld leven. Ze kunnen praten en gaan naar een gewone school en zijn heel populair. Om de school te redden geven de Chipmunks een optreden, maar daar krijgen ze ook concurrentie. Namelijk van de Chipettes, drie vrouwelijke Chipmunks. Ze zijn spontaan smoorverliefd. Maar als blijkt dat de Chipettes hun oude manager hebben, proberen ze de meisjes te waarschuwen voor hem. Toch besluiten de Chipettes Ian als hun manager te houden. Uiteindelijk loopt het allemaal mis. Lukt het de Chipmunks toch om de Chipettes uit de handen van de gemene Ian te redden?
De film zit vol met liedjes die in de typische Chipmunkstijl worden gezongen, heel hoge stemmen en perfect in harmonie. Er zitten wel grapjes in de film (zie trailer), voornamelijk beeldhumor. De verhaallijn is niet moeilijk maar het taalgebruik is wel redelijk snel. De eekhoorns hebben snelle conversaties met elkaar en met anderen. De film combineert animatie met realistische beelden.
De animatie "Alvin en de Chipmunks" is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. De streken die de Chipmunks uithalen en de avonturen die ze beleven, passen goed bij deze leeftijd. De verhaallijn is eenvoudig en de film is aantrekkelijk voor 5 jaar en ouder door de vele liedjes en de simpele humor in beeld en geluid.
Plaats als eerste een reactie
Kleur hier je favoriete televisiekarakter.
Start met kleuren