Tony Ross. Memphis Belle Uitgeverij. Prentenboek. €4,99. 9789089414069. 36.
De Kleine Prinses is boos wanneer de koning niet naar haar wil luisteren. Sinds hij een nieuwe muziekdoos heeft, heeft hij namelijk alleen nog maar oor voor de kleine trompettist die in de muziekdoos zit. Om aandacht te krijgen van de koning gaat de kleine prinses opzoek naar een trompet. Helaas is niet iedereen hier even blij mee.
De Kleine Prinses – Ik wil een Trompet is vierkant prentenboek waarbij de illustraties de hele pagina bedekken. Hierdoor is het een ideaal aanwijs en voorleesboek.
De verhaallijn is chronologisch en speelt zich af vanuit de leef en belevingswereld van een kind. Zo komt de kleine prinses in de tuin, de keuken en de zitkamer. Vanaf 3 jaar kan een kind het verhaal goed begrijpen en er optimaal van genieten. Ze begrijpen de emotie die de Kleine Prinses heeft wanneer de koning niet naar haar luistert. Een kind van 3 jaar oud vindt de chronologische verhaallijn fijn en krijgt begrip van oorzaak – gevolg situaties die in dit prentenboek voorkomen.
Plaats als eerste een reactie
Kleur hier je favoriete televisiekarakter.
Start met kleuren